Peter Robert Keil *
(Züllerau/Pommern 1942 geb.) "Gesichter", links unten signiert Keil, Öl auf Sperrholz, ca. 84 x 38 cm, Farbfehlstellen Ruf 300,-
Expert: Christian Wiesinger
18.07.2012 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Peter Robert Keil *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 18.07.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 09.07. - 18.07.2012 |